Καλώς ήρθατε στο Components-Mart.com
Ελλάδα

Επιλέξτε γλώσσα

  1. English
  2. Français
  3. Gaeilge
  4. polski
  5. Afrikaans
  6. Magyarország
  7. Български език
  8. Italia
  9. Kongeriket
  10. Suomi
  11. lietuvių
  12. Eesti Vabariik
  13. tiếng Việt
  14. Dansk
  15. čeština
  16. Türk dili
  17. íslenska
  18. עִבְרִית
  19. Svenska
  20. ภาษาไทย
  21. Nederland
  22. Slovenija
  23. Slovenská
  24. Português
  25. español
  26. Melayu
  27. Hrvatska
  28. Deutsch
  29. românesc
  30. Ελλάδα
  31. සිංහල
  32. 한국의
  33. Maori
Ματαίωση
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδιο συγκροτήσεις > Καλώδια οπτικών ινών

Καλώδια οπτικών ινών16993 Προϊόντα Βρέθηκαν

<123456789101112131415>
2-6693182-2

Agastat Relays / TE Connectivity

2-6693182-2
Περιγραφή:CONN CABLE ASSY MPO-MPO 200M
Agastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity- Η TE Connectivity Ltd. (NYSE: TEL), επισήμως Tyco Electronics, είναι παγκόσμιος ηγέτης τεχνολογίας αξίας 12 δισεκατομμυρίων δολαρίων. Η συνδεσιμότητά μας και ο αισθητήρας οι λύσεις είναι απαραίτητες στον σημερινό όλο και περισσότερο συνδεδεμένο κόσμο. Συνεργαζόμαστε με τους μηχανικούς μετατρέπουν τις ιδέες τους σε δημιουργίες & ndash; επαναπροσδιορίζοντας τι είναι δυνατό χρησιμοποιώντας έξυπνο, αποτελεσματικό και υψηλής απόδοσης TE προϊόντα και λύσεις αποδεδειγμένα σε σκληρά περιβάλλοντα. Οι 75.000 άνθρωποι μας, συμπεριλαμβανομένων των 7.300 μηχανικοί σχεδιασμού, συνεργάζεται με πελάτες σε περισσότερες από 150 χώρες σε ένα ευρύ φάσμα βιομηχανιών. Πιστεύουμε ότι ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ. Τα προϊόντα μάρκας TE Connectivity που διατίθενται για άμεση παράδοση στο Digi-Key περιλαμβάνουν AMP, Potter & amp; Brumfield, DEUTSCH, DEUTSCH ΤΠΕ, Αεροδιαστημική άμυνα και ναυτιλία, Raychem Καλωδιακή Προστασία, Corcom, ALCOSWITCH, Buchanan, CGS, Elcon, Kilovac, Neohm, προϊόντα Unlimited, Schrack, OEG, Sigma, Axicom, Ειδικές μετρήσεις, Agastat, και CITEC.
$814.927/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:ECAM-FD-A-A-A-1000
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:ECAM DROP SCAPC BOTH ENDS 1K'
  • Σε απόθεμα:337
$174.976/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FM3MMB1140ML
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FMT OM3 MPO12(M-M) B 12F 140M
  • Σε απόθεμα:146
$323.45/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FPSLDLD050ML3SW
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FXPC OS2 LC_DX LC_DX 50M
  • Σε απόθεμα:711
$56.85/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FM4MMB2170M
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FMT OM4 MPO12(M-M) B 24F 170M
  • Σε απόθεμα:44
$970.827/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FP3LDLD061MR2XA
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FXPC OM3 LC_DX LC_DX 61M
  • Σε απόθεμα:759
$47.55/pcsΈρευνα
$364.872/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FPSLDSD003M
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FXPC OS2 LC_DX SC_DX 3M
  • Σε απόθεμα:3171
$14.425/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FM4MMB1082MPMDA
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FMT OM4 MPO12(M-M) B 12F 82M
  • Σε απόθεμα:133
$309.895/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FPSLDSD04M6P3XY
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FXPC OS2 LC_DX SC_DX 4.6M
  • Σε απόθεμα:2385
$15.885/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FM3MFA3015M
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FMT OM3 MPO12(F-F) A 36F 15M
  • Σε απόθεμα:125
$272.295/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FM4MMB2077MPUDA
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FMT OM4 MPO12(M-M) B 24F 77M
  • Σε απόθεμα:85
$532.386/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FP1SDST020MR3XO
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FXPC OM1 SC_DX ST 20M
  • Σε απόθεμα:1913
$22.1/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FP3LULU02M5
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FXPC OM3 LD_UNI LD_UNI 2.5M
  • Σε απόθεμα:2967
$13.355/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FP3MFMF03M5
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FXPC OM3 MPO12_F MPO12_F 3.5M
  • Σε απόθεμα:743
$58.987/pcsΈρευνα
$23.592/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FM3MMB2035M
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FMT OM3 MPO12(M-M) B 24F 35M
  • Σε απόθεμα:180
$251.086/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FPSLASA03M9
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FXPC OS2 LC_DX/A SC_DX/A 3.9M
  • Σε απόθεμα:2817
$15.893/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FP3LHLH04M8
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FXPC OM3 LD_UHD LD_UHD 4.8M
  • Σε απόθεμα:2353
$14.584/pcsΈρευνα
$1048.228/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FPSSDSD02M4
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FXPC OS2 SC_DX SC_DX 2.4M
  • Σε απόθεμα:2560
$14.519/pcsΈρευνα
$54.832/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FP3SDST003MR2XA
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FXPC OM3 SC_DX ST 3M
  • Σε απόθεμα:2907
$11.422/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FM4MMB223M5
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FMT OM4 MPO12(M-M) B 24F 23.5M
  • Σε απόθεμα:138
$311.505/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FM4MFC6046M
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FMT OM4 MPO12(F-F) C 72F 46M
  • Σε απόθεμα:39
$1222.022/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FM4MFA1247M
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FMT OM4 MPO12(F-F) A 12F 247M
  • Σε απόθεμα:55
$784.87/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FP1SCSC00M5R4SO
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FXPC OM1 SC_SX SC_SX 0.5M
  • Σε απόθεμα:6062
$7.211/pcsΈρευνα
$26.257/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FPSSDST015MR2XY
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FXPC OS2 SC_DX ST 15M
  • Σε απόθεμα:2145
$20.563/pcsΈρευνα
$21.426/pcsΈρευνα
$24.835/pcsΈρευνα
$16.341/pcsΈρευνα
$215.522/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FM4MMB122M5
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FMT OM4 MPO12(M-M) B 12F 22.5M
  • Σε απόθεμα:263
$169.757/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FPSSTST003MR2XY
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FXPC OS2 ST ST 3M
  • Σε απόθεμα:2839
$15.454/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FP4MFMF013MP7BA
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FXPC OM4 MPO(F) MPO(F) 13M
  • Σε απόθεμα:345
$113.434/pcsΈρευνα
$567.529/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:NKF5ER02S-LM05
  • Κατασκευαστές:Panduit
  • Περιγραφή:PATCH CORD
  • Σε απόθεμα:6816
$62.887/pcsΈρευνα
$27.302/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FP3LDSD050MR2XA
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FXPC OM3 LC_DX SC_DX 50M
  • Σε απόθεμα:1144
$37.582/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FM4MMB1040MPMDA
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FMT OM4 MPO12(M-M) B 12F 40M
  • Σε απόθεμα:193
$216.256/pcsΈρευνα
$29.773/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FMSMMB239M5
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FMT OS2 MPO12(M-M) B 24F 39.5M
  • Σε απόθεμα:167
$256.392/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FMSMMB3015MPUNY
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FMT OS2 MPO12(M-M) B 36F 15M
  • Σε απόθεμα:157
$294.659/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FPSLCLC021MR4SY
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FXPC OS2 LC_SX LC_SX 21M
  • Σε απόθεμα:2657
$15.401/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:FP1LDSD003M
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:FXPC OM1 LC_DX SC_DX 3M
  • Σε απόθεμα:3382
$12.103/pcsΈρευνα
$2751.425/pcsΈρευνα

Καλώδια οπτικών ινών16993 Προϊόντα Βρέθηκαν

<123456789101112131415>