Καλώς ήρθατε στο Components-Mart.com
Ελλάδα

Επιλέξτε γλώσσα

  1. English
  2. Français
  3. Gaeilge
  4. polski
  5. Afrikaans
  6. Magyarország
  7. Български език
  8. Italia
  9. Kongeriket
  10. Suomi
  11. lietuvių
  12. Eesti Vabariik
  13. tiếng Việt
  14. Dansk
  15. čeština
  16. Türk dili
  17. íslenska
  18. עִבְרִית
  19. Svenska
  20. ภาษาไทย
  21. Nederland
  22. Slovenija
  23. Slovenská
  24. Português
  25. español
  26. Melayu
  27. Hrvatska
  28. Deutsch
  29. românesc
  30. Ελλάδα
  31. සිංහල
  32. 한국의
  33. Maori
Ματαίωση
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδιο συγκροτήσεις > Καλώδια σύνδεσης

Καλώδια σύνδεσης3223 Προϊόντα Βρέθηκαν

<123456789101112131415>
ICD056GVP163D-60

Amphenol FCI

ICD056GVP163D-60
Περιγραφή:ASSY CABLE FDR QSFP-QSFP
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)- Το Amphenol ICC, ένα τμήμα της Amphenol, δημιουργήθηκε από την ευθυγράμμιση των προϊόντων Amphenol FCI (AFCI) και Amphenol IT Communications Products (AITC) από τον Ιανουάριο του 2017. Το νέο τμήμα Amphenol ICC αποτελείται από τις ακόλουθες ομάδες Αμπενόλης: Amphenol FCI, Amphenol Εμπορικά Προϊόντα, Διασυνδέσεις υψηλής ταχύτητας Αμπενόλης, Συστήματα Amphenol InterCon, Καλώδια κατ 'απαίτηση και Amphenol TCS. Το νέο τμήμα ενισχύει περαιτέρω το αποτύπωμα σχεδιασμού και κατασκευής ενώ ταυτόχρονα εμβαθύνει τις σχέσεις με τους πελάτες της Amphenol. Το Amphenol ICC είναι παγκόσμιος ηγέτης που παρέχει λύσεις διασύνδεσης για τις αγορές πληροφοριών, επικοινωνιών και εμπορικών ηλεκτρονικών.
Το Amphenol ICC σχεδιάζει και κατασκευάζει ένα ευρύ φάσμα καινοτόμων συνδέσμων καθώς και καλωδιακών συγκροτημάτων για ποικίλες εφαρμογές όπως server, αποθήκευση, κέντρο δεδομένων, δικτύωση, βιομηχανικό, επιχειρηματικό εξοπλισμό και αυτοκινητοβιομηχανία. Με την παγκόσμια παρουσία τους στην Ε & Α, την κατασκευή και τις πωλήσεις, είναι σε θέση να υποστηρίξουν τους πελάτες όπου κι αν λειτουργούν.

Οι σχετικές μάρκες προϊόντων περιλαμβάνουν: Amphenol, Advanced Sensors Amphenol (πρώην GE Sensing), Amphenol Aerospace Operations, Amphenol Anytek, Amphenol Industrial, Amphenol LTW, Amphenol Pcd, Amphenol RF, Αμπένιο Sine Συστήματα, Amphenol Spectra-Strip, Amphenol SV Μικροκύματα.

  • Μέρος#:5602-34-0142A-500
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:HI ROUTABLTY INTRNAL SATA CBL AS
  • Σε απόθεμα:49459
$1.701/pcsΈρευνα
$71.288/pcsΈρευνα
6A22-A0441-100.0-0 Image
  • Μέρος#:6A22-A0441-100.0-0
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:QSFP-QSFP QDR 4CH LSZH OM2+ 100M
  • Σε απόθεμα:7782
$7.854/pcsΈρευνα
6A44-B0421-004.0-0 Image
  • Μέρος#:6A44-B0421-004.0-0
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CABLE CX4-CX4 DDR 4CH PLEN 4M
  • Σε απόθεμα:8709
$12.678/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:10117957-002
  • Κατασκευαστές:Amphenol FCI
  • Περιγραφή:500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES
  • Σε απόθεμα:121
$445.996/pcsΈρευνα
$53.11/pcsΈρευνα
$27.787/pcsΈρευνα
10018960-P0100AULF Image
10018960-N0300AULF Image
$7.199/pcsΈρευνα
$0.907/pcsΈρευνα
$6.905/pcsΈρευνα
$50.901/pcsΈρευνα
5602-22-0142A-000 Image
  • Μέρος#:5602-22-0142A-000
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CABLE SATA 3.0 ST-ST 1.0M
  • Σε απόθεμα:23055
$1.625/pcsΈρευνα
$83.451/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:10120086-2070LF
  • Κατασκευαστές:Amphenol FCI
  • Περιγραφή:500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES
  • Σε απόθεμα:4712
$9.265/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:EPLSP-E-019-0650
  • Κατασκευαστές:Samtec, Inc.
  • Περιγραφή:EPLSP CABLE ASSEMBLY EPLSP CONNE
  • Σε απόθεμα:910
$40.764/pcsΈρευνα
$33.385/pcsΈρευνα
  • Μέρος#:10093084-3005LF
  • Κατασκευαστές:Amphenol FCI
  • Περιγραφή:28AWG QSFP CABLE ASSY
  • Σε απόθεμα:2940
$12.423/pcsΈρευνα
6A44-B0421-040.0-0 Image
  • Μέρος#:6A44-B0421-040.0-0
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CABLE CX4-CX4 DDR 4CH PLEN 40M
  • Σε απόθεμα:6762
1410-P-11-00-4.00 Image
  • Μέρος#:1410-P-11-00-4.00
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CABLE TWINAX/FLAT/SFP+ 30AWG/4M
  • Σε απόθεμα:1235
$20.52/pcsΈρευνα
10093084-4050LF Image
  • Μέρος#:10093084-4050LF
  • Κατασκευαστές:Amphenol FCI
  • Περιγραφή:CABLE ASSY QSFP+ 26AWG 5M
  • Σε απόθεμα:600
$42.868/pcsΈρευνα
6A44-B0421-070.0-0 Image
  • Μέρος#:6A44-B0421-070.0-0
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CABLE CX4-CX4 DDR 4CH PLEN 70M
  • Σε απόθεμα:7209
$248.189/pcsΈρευνα
$14.163/pcsΈρευνα
$21.296/pcsΈρευνα
0745460404 Image
$46.166/pcsΈρευνα
0887625400 Image
$0.288/pcsΈρευνα
$19.716/pcsΈρευνα
6A44-B0441-026.0-0 Image
  • Μέρος#:6A44-B0441-026.0-0
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CABLE CX4-CX4 DDR 4CH LSZH 26M
  • Σε απόθεμα:6417
0747524101 Image
$10.011/pcsΈρευνα
$18.98/pcsΈρευνα
$33.142/pcsΈρευνα
FCCN410QD3C01 Image
$59.201/pcsΈρευνα
1002971301 Image
$26.024/pcsΈρευνα
$119.373/pcsΈρευνα
FCBN410QB1C01 Image
$109.254/pcsΈρευνα
10117949-2020LF Image
  • Μέρος#:10117949-2020LF
  • Κατασκευαστές:Amphenol FCI
  • Περιγραφή:MINI-SAS HD ASY 4X4 12G 30AWG 2M
  • Σε απόθεμα:1443
$27.815/pcsΈρευνα
$6.859/pcsΈρευνα
$28.023/pcsΈρευνα
$277/pcsΈρευνα

Καλώδια σύνδεσης3223 Προϊόντα Βρέθηκαν

<123456789101112131415>